Jaki salon fryzjerski dla mężczyzny

strzyżenie męskie

Przychodzi facet do fryzjera…

Wiem po czym poznać dobry salon fryzjerski i niezawodnie odróżnić dobry od złego. Wystarczy przyjrzeć się obsłudze klienta. Dokładnie tak, klienta, nie klientki, ponieważ mężczyzna mający dobrego fryzjera to nadal rzadkość.

Nie ma się co oszukiwać, jesteśmy traktowani po macoszemu, zazwyczaj za podobne usługi płacimy mniej (!), ale i mniej dostajemy. Jeśli posiadamy jakąkolwiek wizję tego co chcemy mieć na głowie, fryzjerka będzie szczerze zdziwiona tym faktem. To znaczy zła fryzjerka. Profesjonalista nie traktuje klientów kierując się stereotypami i nie da nam odczuć, że nasze wymagania są dziwne. Profesjonalista dyskretnie odwiedzie nas od głupich pomysłów i nie powstrzyma się od eksperckiego komentarza, innymi słowy: doradzi nam. Bo temat męskich fryzur jest przynajmniej tak samo skomplikowany jak żeńskich.

Szukajcie a znajdziecie

Sam długo szukałem dla siebie fryzjera. W którymś momencie miałem już dosyć traktowania mnie jak owcy, którą wystarczy ogolić. Zacząłem szukać miejsca, w którym zostanę potraktowany poważnie. Kiedy po raz pierwszy trafiłem do Kamila-Salon Fryzjerski w Opolu od razu usłyszałem od fryzjerki jaka fryzura pasowałaby do mojego typu urody (o ile w ogóle jakąś urodę posiadam, ale tę kwestie dyskretnie ominęła :D). Po chwili pokazała mi kilka propozycji i wspólnie ze mną zastanowiła się, która byłaby najlepsza. Wreszcie poczułem, że nie jestem przerywnikiem między jedną kobietą a drugą, ponieważ spędziliśmy na tym dobre pół godziny. Byłem bardzo zadowolony z efektów i udzielonych mi rad na przyszłość

Reklama reklamą, ale chciałbym powiedzieć, że to dość martwiące, że trudno o dobrą jakość obsługi klienta i piszę to zupełnie serio. Dość dyskryminacji mężczyzny w salonie fryzjerskim! Mam nadzieję, że jeśli szukasz dobrego fryzjera to uda Ci się go znaleźć.